Děsivé věty malých dětí

30. září 2017 v 18:26 | Admin osobně |  Děs v několika větách
1.

Před pár lety jsem ukládal kamarádovo dceru do postele. V té době jí byly asi 3 roky nechtěla jít spát. Ptala se mě, proč musí do postele a já jí odpověděl "Protože je pozdě a je na čase, aby se malé holčičky prospinkali.". Potom ukázala do prázdnoty přes pokoj a řekla "A co támhleta holčička?"

2.

Jsou to dva roky zpátky, co jsem prohlížel své fotoalbum ze základní školy, spolu se svou pětiletou sestřenicí. Když jsme se dostali na na stránku s fotkou ze druhé třídy, ukázala na klučičí fotku a řekla "To je Nikolas!". Když jsem se zeptal, kdo je Nikolas, odpověděla "Ten kluk, co je u mě ve skříni.", a pokračovala klidně v listování. Málem jsem umřel.

3.

Malé děti toho ví víc, než si myslíme. Moje neteř je 4 roky stará a neustále mluví o 'své starší sestře'. Taky s ní vždycky mluví. Je jedináček a neví, že její matka už před pár lety byla těhotná a v polovině těhotenství o malé přišla. Občas mě to udivuje.

4.

Zrovna jsem mířil do koupelny ve druhém patře domu mé tety, když jsem uviděl mou sestřenku April, jak sedí na schodech. April byly 4 a byla hodně živá. Bavila se tím, že vyváděla různé obličeje, zatímco seděla. Ptal jsem se jí co dělá. "Opičím se po té slečně s copem.". Rozhlédl jsem se, nikdo kolem nás nebyl. Zeptal jsem se "Kde je ta slečna, April?". Ukázala na trubku, která vedla rovnoběžně se schodištěm. Zeptal jsem se April "Co ta slečna dělá?". "Legrační obličeje.", řekla. Usmál jsem se a pokračoval po schodech, když vtom April řekla něco, co mě úplně zmrazilo. "Její cop je kolem jejího krku.". Otočil jsem se a řekl April, aby to zopakovala. April ukázala, "Ta slečna visí za cop...Dělá legrační výrazy.", Potom udělala obličej, který vypadal jako někdo, kdo se dusí.

5.

Hlídal jsem Jacka (5 let), který mi řekl, že muž jménem Jacob, co vypadá jako dřevorubec sedí vedle mě na gauči. Musel vidět můj šok, když řekl "Neboj, nemá žádné ruce.".

6.

Můj malý synovec často mluvil o ženě, co navštěvuje v noci jeho pokoj. Říkal, že nosí červené šaty, jmenuje se Frannie a zpívá mu...a taky, že se vznáší.

7.

Dával jsem pozor na pár dětí, zatímco jejich rodiče byli na filmu. Uložil jsem nejmladší (4) a šel sledovat televizi, než se jejich rodiče vrátí domů. Příští den volali. Podle již zmíněného 4-letého jsem stál v chodbě, dlouho ho pozoroval a usmíval se. Byl jsem tak zmatený, že jsem nevěděl, co říct.

8.

Moje kamarádka a já jsme jednou večer hlídali jeho 4-letého bratránka a opravdu věřila na reinkarnaci a rozhodla se svou teorii otestovat právě na malém bratranci. Začala se ho ptát na otázky, kterým očividně nerozuměl, ale potom se ho optala přímo "Co jsi byl před tím, než jsi byl (jméno dítěte)?". Odpověděl, že byl dirigent a začal mávat rukama tak, jak to dirigenti dělají. Problém byl v tom, že to dítě se narodilo slepé.

9.

Před pár lety jsem hlídal kamarádovo dceru. Žili v bytě s velkým oknem na terasu. Přišla k proskleným dveřím u terasy a pár minut bezcílně koukala do tmy. Krátce na to mi vběhla do náruče opakujíc "Strašidelné. Moc strašidelné." Nenechala mě ji položit a trvala na tom, abych ji držel a kolébal celou následující půlhodinu. Eventuálně začala opakovat znovu a znovu: "Tma jde dovnitř. tma jde dovnitř."

10.

Po tom, co jsem ho uložil, řekl: "Víš, já nikdy nikoho nezabil. Nemuseli mi brát celé rameno. Ale země byla celá od krve." Má teorie - reinkarnovaný voják z 1. světové války.

11.

Hladila jsem 3-letého syna mé kamarádky a najednou řekl velice vážně: "Slibuji, že ti nikdy nebudu ohlodávat kosti. Slibuji.".

12.

Před pár měsíci jsem ztratila přítele, když ho zasáhla náhodná kulka a když jsem šla navštívit jeho malého bratrance pár dní potom, co se to stalo, přišel ke mě zrovna když jsem brečela. Zeptal se mě proč pláču a já mu odpověděla, že mi chybí můj přítel. Nasadil velice zmatený výraz a řekl "Proč? Sedí venku na terase."

13.

Kdysi jsem hlídal holčičku jménem Sára, která zbožňovala, když jsem ji hlídal. Vím to, protože její mamka mi říkala, jak si vždycky vyžádala mě, namísto ostatních. Ale Sára to jednou večer vzala ještě dál a řekla "Až umřeš, chci si tě dát do skleněné baňky, takže si tě můžu nechat a navždy tě vidět.".

14.

Jednou jsem dohlížel na malého bratránka v Montaně a a začal mi vyprávět o 'Plazivci', co žije pod postelí jeho mámy a táty. Zvrací po tom, co je navštíví. Jednou jsem udělal tu chybu, že jsem se zeptal jak vypadá. Řekl "Oh, on nemá obličej.".

15.

Jednou v noci jsem dával pozor děti mého kamaráda. To nejmladší (kolem pěti let) nakreslilo obrázek ženy visící ze stropu, zvedl hlavu a pověděl "Řekla mi, abych tohle nakreslil. Jde si pro tebe. Schovej se."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eleanor Eleanor | Web | 3. října 2017 v 16:11 | Reagovat

Ty pobavily

2 No Face No Face | E-mail | Web | 3. října 2017 v 20:25 | Reagovat

[1]: Taky  si myslim

3 No Face No Face | E-mail | Web | 3. října 2017 v 20:43 | Reagovat

[1]::rád bych si s Tebou popovídal i soukromě, pokud by to šlo, prozatím pouze na E-mailu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama